Wczoraj w piękny słoneczny czerwcowy dzień, gdzie lato zawitało do nas na dobre, wyjechaliśmy na spływ kajakowy po jednej z najpiękniejszej z rzek.
Nasz spływ zaczęliśmy w Krutyni i płynęliśmy w kierunku Ukty, gdzie zakończyliśmy nasze kajakowanie.
Podczas płynięcia podziwialiśmy naszą piękna przyrodę i mazurskie krajobrazy. Na zdjęciach można zobaczyć np. zachwycający ruch łabędzia, kiedy zatapia w wodę swój dziób a nóżki wystawia do góry.
To wszystko pozwala człowiekowi zachwycać się nad naszą niezwykłą i unikatową w Europie przyrodą, która daje odetchnienie i nabranie pozytywnych sił.
Każdy kto chce podreperować swoje samopoczucie, szczególne po okresie locdawnu, powinien wybrać się w to miejsce. Dowodem na to są zdjęcia, które zamieszczamy poniżej 😊

Dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu naszemu Panu Dyrektorowi, który widzi potrzeby naszych uczniów i reaguje w postaci takich wspaniałych wyjazdów. Dziękujemy również Panu Sławomirowi i Marcie Sobczak za opiekę ratowniczą i instruktaż oraz Pani Katarzynie Suskiej i Dominice Sakowskiej za opiekę i czuwanie nad uczniami.
Liczymy na kolejne podobne wyjazdy integracyjne na łonie natury😊.

Pozdrawiamy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 😊👀😎🌳🌿☘️